O nas

Firma MAMMUT Polska Powstała w roku 2019.
Mamy przyjemność i przywilej być jedynym autoryzowanym przedstawicielem Firmy MAMMUT-Wetro na Polskę. Jest to niemiecki potentat na rynku tygli oraz akcesoriów odlewniczych, wykonanych z grafitu i węglika krzemu. Produkty naszych partnerów dostępne są na rynku światowym i od wielu lat pozwalają im, utrzymywać swoją pozycję jednego z liderów w branży. Proponujemy wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy, zaczynając od dobrania odpowiedniego produktu, poprzez montaż, kontrolę procesu, a kończąc na ocenie tygla już zużytego.
Wykonujemy w firmach szkolenia dla pracowników w zakresie przechowywania i obsługi tygli.
Stworzyliśmy również magazyn na terenie Polski, co pozwala w sposób sprawny, zaopatrywać Państwa w nasze produkty i zagwarantować ciągłość dostaw. Także w awaryjnych sytuacjach.
Tworzymy młody, ale już bardzo doświadczony zespół w branży odlewnictwa metali nieżelaznych.
Stawiamy na jakość i fachową obsługę. Warto podkreślić, że zależy nam na trwałych relacjach z klientem, dlatego też mogą Państwo liczyć na obsługę posprzedażową w bardzo szerokim zakresie.
Dzięki ludziom z nawet kilkudziesięcioletnim doświadczeniem stworzyliśmy dział serwisowy, który już w pierwszym roku funkcjonowania, wykonał skomplikowane projekty w Polsce i za granicą.
Współpracujemy również na terenie Polski z firmami z ogromnym dorobkiem w branży serwisowej. W związku z powyższym nie zatrzymujemy się w miejscu, co pozwala nam realizować nasz cel – „Ciągły rozwój”.
Naturalnym krokiem po otwarciu działu tyglowego i serwisowego, było stworzenie działu części zamiennych.
Pozwala nam to na kompleksową obsługę Przedsiębiorstw. Asortyment jest stale rozszerzany, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.
Cel to stworzenie dla Państwa możliwości zrealizowania wszystkich swoich produkcyjnych oraz serwisowych potrzeb przez jedną firmę – MAMMUT Polska.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Potrzebujesz wyceny? Masz wątpliwości? Skontaktuj się z naszym przedstawicielem

Adres

Odlewników 52
39-432 Gorzyce
Polska

pawel@mammutpolska.pl
+48 797 486 990

rafal@mammutpolska.pl
+48 511 350 632